Kategoria
24

00228320 TEDŚRUBA DO MOCOWANIA AMORTYZATOR / WAHACZ
FOCUS I,II FIESTA V CUGA I S40 II V50

Dostępność

ARKO magazyn4

Strona zabudowy tylna oś po obydwu stronach

104 456 015NAKRĘTKA PIASTY/T/ VW,AUDI,SEAT
M16x1mm

Dostępność

ARKO magazyn1

Strona zabudowy Oś tylna
Kształt łba śruby / nakrętki Sześciokąt zewnętrzny
Gwint wewnętrzny [mm] M 16
Skok gwintu [mm] 1
Rozmiar klucza 24
Powierzchnia Chrom-(VI)-wolna pasywacja
Normy DIN (nakrętki) DIN 936 (nakrętki sześciokątne, wersja niska)

1088759ŚRUBA DO MOCOWANIA SWORZEŃ/ZWROTNICA FOCUS 98-04
nakrętka 4333554

Wyprzedaż

13219184ŚRUBA WAH./T/ OPEL INSIGNIA 08>
(REGULACYJNA)

Dostępność

ARKO magazyn1

1444192ŚRUBA RESORU FORD CONECT
TYLNA GÓRNA

Dostępność

ARKO magazyn1

24361 FBNAKRĘTKA M10x1.5 (!)
z kołnierzem

Dostępność

ARKO magazyn2

Grubość [mm] 13,55
średnica zewnętrzna [mm] 21,7
Gwint wewnętrzny [mm] M10 x 1,5
Jakość/Klasa 10
Rozmiar klucza 15
DIN / ISO 985
Powierzchnia ocynkowany
Ciężar [kg] 0,014

3622.64ŚRUBA DO MOCOWANIA SWORZEŃ/ZWROTNICA PSA
P.806 EXPERT EVASION Jumpy C8

Dostępność

ARKO magazyn3

37220 01 LMIZESTAW NAKRĘTEK SWORZNIA VW GOLF VII 12>

Dostępność

ARKO magazyn2

Strona zabudowy Oś przednia
Strona zabudowy z obu stron
Strona zabudowy na dole
dla numeru artykułu 36921 01
dla numeru artykułu 36922 01

37883 01 LMIZESTAW NAPRAWCZY SWORZNIA VW POLO 02> FABIA 99>
P/L

Dostępność

ARKO magazyn1

Strona zabudowy Oś przednia
Strona zabudowy z obu stron
Strona zabudowy z tyłu
dla numeru artykułu 29710 01
dla numeru artykułu 34559 01
dla numeru artykułu 28644 02

37890 01 LMIZESTAW ŚRUB WAHACZA PORSCHE, AUDI, VOLKSWAGEN
wah.dolnego przednia/tylna TUAREG 02-10 Q7 06> CAYENNE 02> WHT 001 796A + WHT 001 938 + N 105 326 02 + 7P0 407 152E + N 103 353 04 + WHT 001 833 + 7P0 407 151E

Dostępność

ARKO magazyn1

38274 01 LMIŚRUBA WAH./P/ VW T5 03>
M14x1.5x95 mm DOLNEGO P+T ( KPL śruby 2szt.+nakrętki 3szt )

Dostępność

ARKO magazyn1

Strona zabudowy Oś przednia
Strona zabudowy z obu stron
dla numeru artykułu 35397 01
dla numeru artykułu 35401 01
dla numeru artykułu 26935 01
dla numeru artykułu 26936 01
dla numeru artykułu 26937 01

45882 FBŚRUBA DO MOCOWANIA SWORZEŃ/ZWROTNICA FOCUS 98-04 (!)

Dostępność

ARKO magazyn3

pokaż składniki zestawu
Gwint zewn. [mm] M10 x 1,5
Długość gwintu [mm] 20
Jakość/Klasa 8.8
Kształt łba śruby / nakrętki wewnętrzny Torx
Powierzchnia ocynkowany
Długość śruby pod główką [mm] 56
Strona zabudowy Oś przednia po obydwu stronach
Ciężar [kg] 0,260

5202 FBŚRUBA REGUL.DRĄŻKA KIE. OPEL ASTRA,VECTRA (!)

Dostępność

ARKO magazyn4

Długość [mm] 105,5
Długość [mm] 97
Gwint zewn. [mm] M16 x 2
Ciężar [kg] 0,143

56.00321ŚRUBY DO MOCOWANIA SWORZNIA FORD,OPEL
3-śruby do sworzni 93.00321,93.00606,93.00655.93.00666,93.00656

56.00608ŚRUBY DO MOCOWANIA SWORZNIA FORD 2-ŚRU.
M12

56.00909ŚRUBY DO MOCOWANIA SWORZNIA VW,AUDI 2-ŚRU.

56.00926ŚRUBY DO MOCOWANIA SWORZNIA VW GOLFII,III,PASSAT 88>
sruby + blacha pod sworzeń

56.00934ŚRUBY DO MOCOWANIA SWORZNIA VW GOLF,JETTA >83

701 407 397CŚRUBA WAH./P/ VW T4 91-03
DOLNEGO TYLNA P/L *** KPL. *** 701 407 399A - podkładka n 101 409 04 - nakrętka

LCC5200ŚRUBA WAH./P/ VW T4 91-03
M14x1.5x90mm DOLNEGO TYLNA P/L UWAGA!!! sama śruba

Dostępność

ARKO magazyn2

N 101 973 04ŚRUBA DO MOCOWANIA SWORZEŃ/ZWROTNICA AUDI
M10x65mm do dolnego sworznia AUDI A4,A6,A5,Q5

Dostępność

ARKO magazyn2

N 103 036 07ŚRUBA IMBUSOWA VW

Dostępność

ARKO magazyn8

N 905 340 02ŚRUBA WAH./P/ VW T4 91-03
M14x1.5x82 mm DOLNEGO / PRZEDNIA nakrętka N 101 409 06

Dostępność

ARKO magazyn1

WHT 001 833ŚRUBA WAH./P/ VW,AUDI,PORSHE 02> REGULACYJNA
wah.dolnego przednia/tylna TUAREG 02-10 Q7 06> CAYENNE 02> ( podkładka WHT 001 796A nakrętka WHT 001 938 )